21.02.2018 – REPREZENTACE MUŽI

Přípravný kemp České reprezentace mužů 15 na Maltě 2018

ČR 15 muži na Maltě

Česká reprezentace 15 mužů odcestovala v neděli 18. února na týdenní soustředění na Maltu. V rámci této přípravy odehrají dvě utkání s výběrem Malty a během týdne také hráči absolvují celkem 9 tréninkových jednotek.

První test match je na programu dnes ve středu 21.2. od 18:00 a druhý střet se odehraje o 3 dny později v sobotu 24.2. s výkopem ve 13:00.

Nominace hráčů – soustředění Malta:

Kent Anthony. Belenenses Rugby (Portugalsko, 1. nejvyšší soutěž CN1)

Hodek Matouš, RC Tatra Smíchov

Havlíček Martin, RA Olymp

Leitmačík Adam, RC Slavia Praha

Trefný Robert, RA Olymp

Hošek Dan, RC Praga Praha

Křižánek Michal, RC Sparta Praha

Loutocký Marek, CA Lannemazan (Francie, 4. nejvyšší úroveň Federale 2)

Havel Vojtěch, RC Tatra Smíchov

Šimák Marek, RC Tarta Smíchov

Hopp Matyáš, RC Praga Praha

Kučera Jan, RC Mountfield Říčany

Cimprich Martin, RC Mountfield Říčany

Berounský Karel, RC Tatra Smíchov

Hutník Radim, RC Brno Bystrc

Stárka Daniel, RC Tatra Smíchov

Čížek Jakub, RC Přelouč

Neužil Michal, RC Tatra Smíchov

Čížek Jan, RC Přelouč

Pekař Štěpán, Aarhus Rugby Club (Dánsko, 1. nejvyšší úroveň Super 4)

Olbrich Jan, RC Tatra Smíchov

Kovář Jan, RC Jimi Vyškov

Kovář Martin, RC Jimi Vyškov

Calta Václav, RC Sedlčany / RC České Budějovice

Froněk Albert, RC Praga

Tento kemp představuje v dlouhodobé přípravě našeho Národního týmu klíčové období vzhledem k nadcházejícím rozhodujícím matchům v rámci Rugby Europe Trophy, kde čekají naše reprezentanty ještě 3 utkání:

Utkání ME Trophy:

10. března Česká republika – Švýcarsko

17. března Nizozemsko – Česká republika

21. dubna Česká republika – Moldavsko

Odehraná utkání:

Česká republika – Polsko 19:14

Portugalsko – Česká republika 45:12

Rugby Europe - rozdělení mužských soutěží ragby 15 :

Rugby Europe Champinship – Belgie, Německo, Gruzie, Rumunsko, Rusko, Španělsko

Rugby Europe Trophy – Česká republika, Moldávie, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Švýcarsko

Rugby Europe Conference 1 sever – Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Švédsko, Ukrajina

Rugby Europe Conference 1 jih – Andora, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Israel, Malta

Rugby Europe Conference 2 sever – Dánsko, Estonsko, Finsko, Lucembursko, Norsko

Rugby Europe Conference 2 jih – Rakousko, Kypr, Srbsko, Slovensko, Slovinsko

Rugby Europe Conference Developement – Bulharsko, Černa Hora, Turecko)

Malta.pdf

TK, DB