12.04.2018 – REPREZENTACE MUŽI

Nominace hráčů na dvojutkání s Penguin RFC a Moldavskem


V následujícím týdnu čeká české ragbyové reprezentanty náročný program. V úterý 17. dubna v rámci přípravy se střetnou Češi na hřišti Tatry Smíchov s anglickými Penguin RFC a o čtyři dny později v Praze na Markétě nastoupí česká reprezentace v rámci Rugby Europe Trophy proti Moldavsku.


ROJ

  • Štěpán Pekař Aarhus Rugby Klub (DEN)
  • Ondřej Kutil SOC Rugby Chambéry (FR)
  • Jan Kovář RC Jimi Vyškov
  • Martin Havlíček RC Sparta Praha
  • Michal Průša RC Tatra Smíchov
  • Matouš Hodek RC Tatra Smíchov
  • Adam Leitmančík RC Slavia Praha
  • Václav Calta RC Mountfield Říčany
  • Lukáš Chytil RC Mountfield Říčany
  • Dan Hošek RC Praga Praha
  • Vojtěch Havel RC Tatra Smíchov
  • Jan Olbrich RC Tatra Smíchov
  • Michal Križánek RC Sparta Praha
  • James Faktor H.A.C. RFU (UK)
  • Robert Trefný Mountfield Říčany
  • Radim Hutník RC Tatra Smíchov

Spojky

  • Marek Šimák RC Tatra Smíchov
  • Matyáš Hopp RC Praga Praha
  • Martin Cimprich RC Mountfield Říčany
  • Zbyněk Schütz RC Dragon Brno

Útočníci

  • Jiří Pantůček RC Sparta Praha
  • Karel Berounský RC Tatra Smíchov
  • Aleš Stejskal RC Mountfield Říčany
  • Jan Čížek RC Přelouč
  • Craig Kolarik Marr Rugby (SCO)
  • Daniel Stárka RC Tatra Smíchov
  • Martin Kovář RC Jimi Vyškov
  • Jan Kučera RC Mountfield Říčany
  • Michal Neužil RC Tatra Smíchov
  • Jakub Čížek RC Přelouč
  • Dali Samet RC Praga Praha

Omluveni:

  • Marek Loutocký CA Lannemezan (FR) zranění
  • Richard Novák RC Praga Praha zranění

* u hráčů je uvedena klubová příslušnost domovského klubu, tedy v klubu, kde v současné době hráč působí (včetně hostování).


PROGRAM

  • Středa 11.4.2018 18:45 – 21:00 Trénink Stadion Markéta
  • Pondělí 16.4.2018 18:45 – 21:00 Trénink Stadion Markéta
  • Úterý 17.4.2018 17:30 výkop Česko vs. Penquin RFC Tatra Smíchov
  • Středa 18.4.2018 Volný den
  • Čtvrtek 19.4.2018 18:45 – 21:00 Trénink Stadion Markéta
  • Pátek 20.4.2018 18:45 – 21:00 Trénink Stadion Markéta
  • Sobota 21.4.2018 14:00 výkop Česko vs. Moldavsko Stadion Markéta


Tabulka Rugby Europe Trophy 2017/18

p.týmuvrps+s-body+/-4P-7
1.Portugalsko55001687623+923 0
2.Nizozemsko540119911019+8930
3Švýcarsko520310912210-1311
4Česko420258998-4100
5Polsko51041061477-4103
6Moldavsko4004371231-8601
Program Rugby Europe Trophy
datumdomácíhostévýsledky
28.10.2017ČeskoPolsko19 : 14 (6:3)
11.11.2017MoldavskoNizozemsko7 : 59 (7:26)
18.11.2017PolskoMoldavsko13 : 0 (10:0)
18.11.2017ŠvýcarskoNizozemsko27 : 30 (8:24)
18.11.2017PortugalskoČesko45 : 12 (24:5)
25.11.2017MoldavskoŠvýcarsko20 : 22 (8:15)
10.2.2017PortugalskoNizozemsko36 : 12 (24:0)
24.2.2017PortugalskoŠvýcarsko31 : 17 (3:17)
3.3.2017NizozemskoPolsko71 : 30 (28:13)
10.3.2017MoldavskoPortugalsko10 : 29 (5:10)
10.3.2017ČeskoŠvýcarsko17 : 13 (7:3)
17.3.2017ŠvýcarskoPolsko30 : 24 (12:24)
17.3.2017HolandskoČesko27 : 10 (17:0)
24.3.2017PolskoPortugalsko25 :27 (13:10)
21.4.2017ČeskoMoldavsko


(swa)