30.07.2018 – REPREZENTACE MUŽI

Širší nominace hráčů české reprezentace na sezónu 2018/19

Realizační tým národního týmu české republiky zveřejnil širší nominaci hráčů pro sezónu 2018/19.

I. řada

  • Havlíček Martin RC Sparta Praha
  • Caldaroni Emilio RC Sparta Praha
  • Dřímal Hubert Club Sportif Bourgoin Jallieu Rugby (CSBJ)
  • Pekař Štěpán RC Dragon Brno
  • Průša Michal RC Tatra Smíchov
  • Rapant Lukáš Bellegarde
  • Staněk David RC Přelouč
  • Kovář Jan RC JIMI Vyškov
  • Hodek Matouš RC Tatra Smíchov
  • Leitmančík Adam RC Slavia Praha
  • Mára Vojtěch RC Tatra Smíchov
  • Calta Václav RC Mountfield Říčany
  • Elis Adam RC Tatra Smíchov
  • Kutil Ondřej SOC Rugby Chambéry
  • Kent Anthony Belenenses RC (POR)

II. řada

  • Olbrich Jan RC Tatra Smíchov
  • Monček Václav RC JIMI Vyškov
  • Frank Jiří Leucate Corbieres Méditérranée XV
  • Hošek Dan RC Praga Praha
  • Chytil Lukáš RC Mountfield Říčany
  • Backa Radim RC Praga Praha
  • Trefný Robert RC Mountfield Říčany
  • Voves Robert RC Praga Praha

III. řada

  • Hutník Radim RC Brno Bystrc
  • Křižánek Michal RC Sparta Praha
  • Loutocký Marek Cercle Amical Lannemezan
  • Havel Vojtěch RC Tatra Smíchov
  • Hruška Vojtěch RC Sparta Praha
  • Faktor James H.A.C. RFU (UK)
  • Homer Jakub RC Mountfield Říčany
  • Kovář Ondřej RC Jimi Vyškov
  • Černý Jiří RC Tatra Smíchov
  • Hřebačka Lukáš RC Sparta Praha
  • Chabr Dominik RC Tatra Smíchov
  • Sklenský Roman RC Dragon Brno
  • Vohánka František Blaydon RFC


Spojky

  • Cimprich Martin RC Mountfield Říčany
  • Čížek Petr RC Praga Praha
  • Froněk Albert RC Praha Praha
  • Hopp Matyáš RC Praga Praha
  • Kučera Jan RC Mountfield Říčany
  • Novák Richard RC Praga Praha
  • Schütz Zbyněk RC Dragon Brno
  • Šimák Marek RC Tatra Smíchov
  • Školař Jan RC JIMI Vyškov

Spojky / zadáci

  • Berounský Karel RC Tatra Smíchov
  • Čížek Jan RC Přelouč
  • Čížek Jakub RC Přelouč
  • Forst Tomáš RC Praga Praha
  • Gibala Martin RC JIMI Vyškov
  • Honner Lukáš RC Tatra Smíchov
  • Hřebačka Richard RC Sparta Praha
  • Kohout Jan RC Přelouč
  • Kovář Martin RC JIMI Vyškov
  • Neužil Michal RC Tatra Smíchov
  • Pantůček Jiří RC Sparta Praha
  • Rygl Dan RC Tatra Smíchov
  • Samet Mohamed RC Praga Praha
  • Schlanger Michal RC Mountfield Říčany
  • Schneider Martin RC Sparta Praha
  • Stárka Daniel RC Tatra Smíchov
  • Šenk Martin RC Dragon Brno
  • Šenk David RC JIMI Vyškov
  • Ševčík František RC Slavia Praha
  • Žalud Jakub RC Praga Praha

Hlavní trenér: Phil Pretorius
manager: Michal Ouředník


Program české reprezentace na podzim 2018
  • 1. září Česká Republika vs. USA Panthers vs. (Říčany)
  • 3. listopadu Česká Republika vs. French Barbarians
  • 17. listopadu Švýcarsko vs. Česká Republika
v jednání:
  • 13. října (nepotvrzený termín) Litva vs. Česká republika
  • Polsko vs. Česká republika