31.01.2019 – REPREZENTACE MUŽI

Reprezentace mužů zahájila svou přípravu

Ve středu 30.ledna 2019 začala svou přípravu česká reprezentace. Na začátku týdne realizační tým, rozeslal na kluby a hráče širší nominaci, která by se měla během přípravy postupně vykrystalizovat v nominaci na očekávaná utkání.

Český národní tým čekají dvě náročná utkání 16.3. v domácím prostředí proti Nizozemí a sezónu ukončí o týden později 24.3. v Lisabonu s Portugalskem.

Realizační tým má ambici do přípravy národního týmu co nejvíce vtáhnout kluby, o této spolupráci bude realizační tým jednat v nadcházejících dnech.


Prvního tréninku se účastnilo 13 hráčů:

  • Karel Berounsky
  • Michael Neužil
  • Čížek Jakub
  • Dan Hošek
  • Jan Čížek
  • Vojtěch Havel
  • Albert Froněk
  • Radim Hutník
  • Matyáš Hopp
  • Matouš Hodek
  • František Ševčík
  • Martin Havlíček
  • Marek Šimák

Širší nominace reprezentace mužů XV 2019


ROJ

I. Řada

  • Anthony Kent Belenenses RC (POR)
  • Ondřej Kutil RC Sparta Praha
  • Martin Havlíček RC Sparta Praha
  • Michal Průša RC Tatra Smíchov
  • Hubert Dřímal RC Sparta Praha
  • Matouš Hodek RC Tatra Smíchov
  • Jan Kovář RC Jimi Vyškov
  • Adam Leitmančík RC Slavia Praha
  • Vojtěch Mára RC Tatra Smíchov
  • Štěpán Pekař Aarhus Rugby Klub
  • Lukáš Rapant Bellegarde
  • David Staněk RC Přelouč

II. ŘADA

  • Robert Trefný Mountfield Říčany
  • Lukáš Chytil RC Mountfield Říčany
  • Dan Hošek RC Praga Praha
  • Jan Olbrich RC Tatra Smíchov
  • Radim Backa RC Praga Praha
  • Jiří Frank Leucate Corbieres Méditérranée XV
  • Václav Monček RC Jimi Vyškov

III. ŘADA

  • Vojtěch Hruška RC Sparta Praha
  • James Faktor H.A.C. RFU (UK)
  • Radim Hutník RC Tatra Smíchov / RC Brno Bystrc
  • Marek LoutockýCercle amical lannemezan
  • Vojtěch Havel RC Tatra Smíchov
  • Jiří Černý RC Tatra Smíchov
  • František VohánkaBlaydon RFC
  • David Bureš AS Macom

ÚTOK

SPOJKY

  • Marek Šimák RC Tatra Smíchov
  • Jan Kučera RC Mountfield Říčany
  • Albert Froněk RC Praga Praha
  • Martin Cimprich Musselburgh RFC
  • Petr ČížekRC Praga Praha
  • Matyáš Hopp RC Praga Praha
  • Zbyněk Schütz RC Dragon Brno
  • Richard Novák RC Praga Praha

3/4, ZADÁK

  • Karel Berounský RC Tatra Smíchov
  • Jakub Čížek RC Přelouč
  • Jan Čížek RC Přelouč
  • Jakub Žalud RC Praga Praha
  • Jiří Pantůček RC Sparta Praha
  • Michal Neužil RC Tatra Smíchov
  • Martin Kovář RC Jimi Vyškov
  • Tomáš Forst RC Praga Praha
  • Martin Gibala RC Jimi Vyškov
  • Lukáš Honner RC Tatra Smíchov
  • Richard Hřebačka RC Sparta Praha
  • Jan Kohout RC Přelouč
  • Martin Schneider RC Sparta Praha
  • David Šenk RC Jimi Vyškov
  • František Ševčík RC Slavia Praha
  • Aleš Stejskal Rugby Chartres Métrople
  • Lukáš Plocar AS Macon
  • Jan Tieber RC Dragon Brno
  • Jaroslav Žemlička RC Dragon Brno
  • Johny James Philpott H.A.C. RFU (UK)


realizační tým

  • Daniel Beneš – hlavní trenér
  • Michal Ouředník – manažer reprezentace


program_repre.jpg