10.10.2021 – REPREZENTACE MUŽI 15S

Nominace národního týmu na podzimní akce

V listopadu vyvrcholí třemi utkáními Mistrovství Evropy letošní program národního týmu mužů XV. V rámci říjnového a listopadového bloku zařadili reprezentační trenéři Němeček a Rohlík několik večerních tréninků na stadionu v Praze na Markétě, v týdnu utkání se pak na stejném místě uskuteční krátká soustředění. Před zápasem v Lucembursku se soustředění uskuteční ve francouzských Métách.

Program podzimního bloku:

  • 20.10. večerní trénink na Markétě 19:30-21:00
  • 3.11. - 7.11. soustředění a zápas s Maďarskem
  • 9.11. večerní trénink na Markétě 19:30-21:00
  • 11.11. - 14.11. soustředění a zápas s Lotyšskem
  • 16.11. večerní trénink na Markétě 19:30-21:00
  • 18.11. večerní trénink na Markétě 19:30-21:00
  • 24. - 28.11. soustředění a zápas v Lucembursku

Nominace:

Hráčklub
Adámek Tomášrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčanypauza_300.jpg
Berounský Kareltatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Calta Václavrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Cimprich Martinboroughmuir_rugby.pngBoroughmuir Bears (SCO)
Čížek Jakubprelouc_20.jpgRC Přelouč
Čížek Janprelouc_20.jpgRC Přelouč
Diviš Vlastimilpraga_new_20-1.jpgRC Praga Praha
Dřímal Hubertsparta_20.jpgRC Sparta Praha
Elis Adamtatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Faktor Jameshac_20.jpgH.A.C. (ENG)
Fortuin Sheldonsparta_20.jpgRC Sparta Praha
Frank JiříLecaute_20.jpgSC Leucate Corbieres (FRA)
Froněk Albertpraga_new_20-1.jpgRC Praga Praha
Havel Jakubrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Hodek Matouštatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Homer Jakubvalence_romans (1).jpgVallence Romans Drome Rugby (FRA)
Hopp Matyášpraga_new_20-1.jpgRC Praga Praha
Hošek Danpraga_new_20-1.jpgRC Praga Praha
Hřebačka Richardsparta_20.jpgRC Sparta Praha
Charvát Martinpraga_new_20-1.jpgRC Praga Praha
Chytil Lukášrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Jaroš Davidvyskov_20.jpgJIMI RC Vyškov
Kent AnthonyBelenenses_20.jpgBelenenses Lisboa (POR)
Kohout Janprelouc_20.jpgRC Přelouč
Kučera Janrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Kučera Ondřejdragon_20-1.jpgRC Dragon Brno
Máslo Petrrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Miřácký Davidslavia_20.jpgRC Slavia Praha
Neužil Michaltatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Novotný Radekpraga_new_20-1.jpgRC Praga Praha
Pospíšil Jakubslavia_20.jpgRC Slavia Praha
Rygl Danieltatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Řanda Čestmírtatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Schütz Zbyněkdragon_20-1.jpgRC Dragon Brno
Soural Adamvyskov_20.jpgJIMI RC Vyškov
Stárka Danieltatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Stránský Tomášrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Šíma Pavelslavia_20.jpgRC Slavia Praha
Šimák Marektatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Tieber Jandragon_20-1.jpgRC Dragon Brno
Toia Lopeti Semiesonitatra_20.jpgRC Tatra Smíchov
Trefný Robertrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany
Uys Nicolaassparta_20.jpgRC Sparta Praha
Vomáčka VojtěchSt Marcellin Sports_20.jpgSt Marcellin Sports (FRA)


(pch)