Vykročíme pravou a v novém

10.3.2008

Vykročíme pravou a v novém

Již 29. března tohoto roku budou mít naši reprezentanti šanci představit zcela nové a revoluční dresy, které se svou kvalitou vyrovnají dresům profesionálních světových klubů a reprezentačních týmů. Poprvé se tak stane během utkání s Gruzií na domácí půdě, které se bude konat na hřišti RC Slavia Praha dne 29. 3. 2008.

Dodavatelem kompletního vybavení pro reprezentační hráče se stala společnost KooGa Made for Rugby, oficiální partner ČSRU.

KooGa obléká bezesporu jedny z nejlepších hráčů světa (Danny Grewcock - Bath, Peter Buxton – Gloucester, Dougie Hall – Glasgow, Geoff Parling – Newcastle, Magnus Lund – Sale, Ryan Jones – Ospreys, Steve Bortwick – Bath, Martin Kafka – trenér ČR a mnoho dalších), mimo jiné i profesionální kluby jakými jsou Ospreys, Harlequins, Saracens, Bristol, Edinburgh, Newport Dragons, Scarlets či reprezentace národních týmů Fiji, Tonga, USA, Canada „7“, ČR a jiné.

Za úspěchy KooGa stojí především fakt, že společnost dodává kompletní sortiment kvalitního ragbyového vybavení pro utkání i trénink a přináší tak naprostou rovnováhu mezi dlouholetou tradicí a neustálou inovací pro moderní hráče. Všechny produkty jsou vyrobené z těch nejnovějších špičkových technologií, což ocení všichni příznivci tohoto extrémně fyzicky náročného kontaktního sportu.

Společnost KooGa má nově na starost hlavní tým reprezentace mužů „A“, dále pak kategorie mužů „7“ a žen „7“. Pro všechny tyto hráče a hráčky zajistila společnost KooGa kompletní balíček vybavení, skládající se z dresu, trenýrek a stulpen ve variantách pro utkání na domácí i venkovní půdě, tréninkových teplákových souprav a dalších nezbytných doplňků.

Domácí dresy se pyšní barevnou kombinací červená (dres) / bílá (trenýrky) / modro-bílá (stulpny), dresy pro hru na půdě spoluhráče se představí v neméně zajímavé kombinaci bílá (dres) / modrá (trenýrky) / bílo-červená (stulpny).

Nové moderní oficiální dresy české ragbyové reprezentace jsou vyrobené z revolučního materiálu Evaporex. Jedná se o mix tepelného polyesteru, který byl speciálně vyvinut pro eliminaci potu a zajištění ideálního odvětrání na stranách dresu. Dresy jsou strečové, zajišťují naprosté pohodlí při hře a elegantně kopírují postavu hráče. Dle pravidel je na levé straně hrudi umístěno oficiální logo ČSRU, logo generálního partnera na prsou a vpravo pak logo KooGa Made for Rugby. Loga ČSRU a KooGa Made for Rugby jsou samozřejmě zobrazena i na oficiálních trenýrkách, které zajistí pohodlí především díky speciálnímu odvětracímu pruhu v zadní části. Stulpny zaujmou především svislým originálním nápisem „Czech“ umístěném vzadu na lýtku a překvapí nejen komfortní mikrosíťovinou pro prodyšnost a bavlněnou výplní pro odvod vlhka v oblasti chodidel, ale především úžasnou pevností zajišťující stabilitu.

Všechny zmiňované reprezentační modely jsou k dispozici v replikách také pro širokou veřejnost spolu s kompletní nabídkou ragbyového oblečení a doplňků nejen pro hru, ale také pro volný čas. Na své si tak přijdou nejen hráči, ale všichni příznivci ragby a kvalitního sportovního oblečení. Vše je nabízeno nejen v běžných velikostech S – XXXL, ale i v provedení pro děti. Nezapomínáme ani na příznivkyně tohoto sportu a část sortimentu KooGa je věnována právě jim.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kooga.cz, které nabízí i pohodlné nakupování z domova díky neustále aktualizovanému online internetovému obchodu.

Našim reprezentantům přejeme šťastné vykročení nejen do příštího utkání, ale do celé letošní sezony a věříme, že v nových dresech budou mít dokonalé podmínky k naprosto skvělým sportovním výkonům. 

JK    

Česká rugbyová unie (ČSRU) > Info > Zprávy > Vykročíme pravou a v novém

Pravidla ragby 2012

Keep ragby clean

Partneři

www.radiohey.cz
www.radiohey.cz

www.safesport.cz
www.safesport.cz