Trénování a vzdělávání

Vychází první díl nového podcastu o českém ragby

Tréninkové rady, nové poznatky z ragbyového prostředí, kontroverzní témata ale především informace o práci metodické komise (MK), která minulý rok představila nový metodický materiál, slibuje nový podcast ZaHáčky.

Inspirace přišla od skotské ragbyové unie, konkrétně od Roba Vanna, která podobné pořady dělá. Cílem bylo zábavnou formou přiblížit odborná témata širší ragbyové veřejnosti, abychom předešli nedorozuměním, která leckdy plynou z chybějících informací," osvětlil myšlenku, která stála za vznikem podcastu Filip Vacek, předseda MK ČSRU.

Podcastem vás bude provázet Jiří Boháček, současný generální sekretář ČSRU. Ten se bude věnovat nejenom kontroverzním tématům, která budí vášně napříč českou ragbyovou komunitou, ale i tématům zaměřeným na rozvoj nebo vzdělávání. S každým dílem se můžete tešit na zajímavé hosty, kterými budou nejen členové metodické komise, ale i osobnosti z ragbyové komunity.

V prvním díle se dozvíte, co je náplní metodické komise, proč vznikl samotný podcast, nebo jak vznikal nový metodický materiál pro české rugbyové trenéry LTPD. O těchto tématech bude s Jiřím Boháčkem diskutovat právě předseda komise, trenér reprezentace U16 a sportovní ředitel RC Tatry Smíchov Filip Vacek. V dalším díle bude hostem Roman Šuster, který promluví o jeho prvním měsíci v roli sportovního ředitele ČSRU. Hostem na měsíc listopad pak bude Dan Beneš, který představí vypracovanou analýzu dětského ragby.

V průbehu září si bude možné podcast poslechnout na podcastových platformách a každý měsíc se můžete těšit na nové díly. Pokud máte námět na témata, která by vás zajímala, kontaktujte moderátora pořadu na generalsecretary@rugbyunion.cz.

Všechny epizody si bude možné přehrát v této sekci.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Institucionální partneři